CHALLENGER SRT® HELLCAT

Rovnako odstrašujúce, ako je to ikonické, s preplňovaným 6,2-litrovým motorom HEMI® V8, ktorý podporuje ošiaľ.
ZAPOČÚVAJ SA DO REVU
Diabol sa skrýva v detailoch. Klasický odznak Hellcat na exteriéri aj interiéri auta vzdáva hold nadčasovému dedičstvu tohto rýchlostného stroja a necháva divákov večne posadnutých.
VŽDY STAVTE NA SILU
Pre kontrolované výpady uvoľní čierna kľúčenka 500 konských síl čistej akcelerácie. Ale keď to všetko musíte mať, červený prívesok privolá spod kapoty všetkých 717 koní. Žiadna nesprávna odpoveď tu nie je.

CHALLENGER SRT® HELLCAT WIDEBODY

Širší je vždy lepší. Vďaka svojej mimoriadnej šírke a preplňovanému 6,2-litrovému motoru HEMI® SRT Hellcat V8, ovládateľnosť tohto monštra robí z každej jazdy bezkonkurenčný nával.
CHOĎTE ŠIROKO ALEBO CHOĎTE DOMOV
Blatníky Challenger SRT® Hellcat Widebody prinášajú 3,5 palca navyše a sú vybavené širšími pneumatikami – čo znamená vynikajúcu ovládateľnosť, lepšiu priľnavosť a postoj, ktorý odstrašuje nedeľných vodičov.
CHYŤTE VZDUCH
Žiarivé svetlo a vynaliezavá funkcia sa stretávajú, pretože predné svetlomety Air-Catcher® osvetľujú cestu a zároveň umožňujú prúdenie vzduchu do motora.

CHALLENGER SRT® HELLCAT REDEYE

So svojím preplňovaným 6,2-litrovým motorom HEMI® SRT Hellcat V8 ponúkajúcim výkon až 797 konských síl sa zrodil na to, aby nechal okoloidúcich čudovať sa, čo sa práve stalo.

CHALLENGER SRT® HELLCAT REDEYE WIDEBODY

Aj keď dosiahne rýchlosť 100 km/h za 3,6 sekundy, jeho exkluzívne široké blatníky zostanú vypálené v závistivých očiach.
NAJLEPŠIE PODÁVANÉ ZA STUDENA
Pomocou klimatizačného systému automobilu na chladenie nasávacej náplne privádza SRT Power Chiller® do motora viac kyslíka – zvyšuje jeho spaľovanie a zvyšuje jeho surový výkon.
ŠIROKÉ RAMENÁ
Nielenže pridaných 3,5 palca na každom blatníku dominuje horizontu, ale zároveň zvyšuje priľnavosť, ovládateľnosť a stabilitu vášho vozidla.
PREPLNENÉ K DOKONALOSTI
Modely Redeye a Super Stock sú vybavené najväčším továrenským kompresorom zo všetkých sériovo vyrábaných áut s rýchlosťou 6500 otáčok za minútu.

CHALLENGER SRT® SUPER STOCK

Je ťažké hádať sa s 807 koňmi – a keďže má najvyšší výkon zo všetkých sériovo vyrábaných áut, nikto to nebude robiť.
PROFESIONÁLNE RÝCHLY
Dodge Challenger SRT® Super Stock dokáže zrýchliť z 0 na 60 mph za 3,25 sekundy.
BEZKONKURENČNÁ SILA
S výkonom 807 koní z jeho preplňovaného 6,2-litrového vysokovýkonného motora HEMI® V8 si vodiči môžu zostať istí, pretože vedia, že stoja za najvýkonnejším sériovo vyrábaným motorom V8.
PRÁCA VZDUCHU NADČAS
Dýchajte zhlboka s vedomím, že vždy dostávate výkon na úrovni výkonu. Super Stock je vybavený dvojitou šnorchlovou kapucňou, ktorá privádza vzduch priamo do vysokovýkonnej kompresorovej nabíjačky.
VYSOKOODOLNÁ BRZDNÁ SILNA
Ľahké 18x11-palcové žulové kolesá s nízkym leskom a ich radiálne brzdné pneumatiky Nitro NTO5R prenášajú výkon na zem. Keď sú brzdy použité, hliníkové štvorpiestikové brzdové strmene Brembo a 14,2-palcové vetrané rotory pomáhajú spomaliť.

POSTAVENÉ, ABY DOMINOVALI

Súpiska vozidiel Dodge SRT® bola navrhnutá pre vynikajúcu rýchlosť, štýl a výkon.