DURANGO SRT® 392

Preplňovaný 6,4-litrový motor HEMI® V8 z tohto SUV s pohonom všetkých kolies, ktorý dokáže zrýchliť z 0 na 100 km/h za 4,7 sekundy, z neho robí silu, s ktorou sa musí počítať.
ŠTÝL AKO ŽIADNY INÝ
Stačí sa pozrieť na detaily a dizajn modelu Durango SRT® 392 – až po ikonické odznaky SRT zvnútra a zvonka – a uvidíte, ako sa svaly preháňajú na každom jeho centimetri.
DVOJSMENY
S radiacimi páčkami SRT® na volante môžete bez námahy preraďovať bez toho, aby ste prerušili pozornosť.
RÝCHLO A NIKDY NESTRATÍTE
S radiacimi páčkami SRT® na volante môžete bez námahy radiť prevodové stupne bez toho, aby ste prerušili pozornosť.
VEĽKÝ ŠÉF
Výkonom inšpirovaný interiér s najmodernejšími technológiami poskytuje vodičom výkonné sedadlo, zatiaľ čo 17 kubických stôp nákladného priestoru a priestor pre šesť ponúka úžitkovú hodnotu zodpovedajúcu športu.

DURANGO SRT® HELLCAT

Najvyššia rýchlosť 180 mph, ťažná kapacita 8 700 libier a výkon 710 koní.
PAZÚRY VON
S revom svojho preplňovaného 6,2-litrového motora HEMI® SRT Hellcat V8 dáva Durango SRT® Hellcat svoju prítomnosť najavo – no ikonické odznaky Hellcat vo vnútri aj zvonku zaisťujú, že si každý pamätá, kto spôsobil, že sa zem otriasla.
PREPLŇOVANÉ SUV
Najrýchlejšie a najschopnejšie SUV Ameriky môže znieť ako chvála, ale keď prichádza s kompresorom s výkonom 710 koní, 6 100 ot./min a krútiacim momentom 645 libier, čísla hovoria samy za seba.
ZÁLEŽITOSŤ VNÚTRA
Interiér inšpirovaný výkonom, doplnený najnovšou technológiou, tromi radmi sedadiel s kapitánskymi kreslami v druhom rade a kožou čalúnenými sedadlami s výšivkou SRT®, vám poskytne všetko, čo potrebujete na pretekárske okruhy aj výlety.

POSTAVENÉ, ABY DOMINOVALI

Súpiska vozidiel Dodge SRT® bola navrhnutá pre vynikajúcu rýchlosť, štýl a výkon.