Todos Exclusive

Camaro - prepracované do dokonalosti

Camaro - LS

- 2,0-litrový motor s turbodúchadlom a výkonom 275 koní - 6-stupňová manuálna prevodovka
- denné svietidlá LED
- 18-palcové hliníkové disky

Cena od: 42 225€

Camaro - LT1

- 6,2-litrový motor V8 s výkonom 455 koní
- odvetrávaná vyklenutá kapota
- 20-palcové disky s celoročnými pneumatikami
- 6-stupňová manuálna alebo 10-stupňová automatická prevodovka s ovládaním na volante

Cena od: 48 276€

O značke

Nová éra výkonnosti.

V roku 1966 Chevrolet predstavil svetu Camaro. Teraz, po 50 rokoch vývoja a pokročilej technológie, prichádza prepracovaný dizajn v kombinácií s dokonalým inžinierstvom v podobe šiestej generácie Chevrolet Camaro. S vylepšeniami, ktoré možno vidieť v každej línií, cítiť v každej zákrute a počuť s každým pridaním plynu je šiesta generácia Camaro doteraz najľahšie a najagresívnejšie Camaro vôbec.

MAX. DOSTUPNÝ VÝKON

485 kW (650 k)

MAX. DOSTUPNÝ KRÚTIACI MOMENT

881 Nm

0 - 100 km/h

3.5 sekundy

DOSTUPNÉ HNACIE JEDNOTKY

4

Legenda pokračuje

Päť rôznych prevedení. Štyri výkonné agregáty. Jedna legenda. Camaro 2020 je tu a prináša výrazný dizajn, vzrušenie z jazdy a vyspelú technológiu, akú môžete zažiť iba za volantom tohto kultového športového auta.

Predurčené k rýchlosti. Prispôsobené vašim predstavám.

Či hľadáte svoje prvé športové vozidlo alebo ste veterán automobilových šprintov, Camaro je svojimi výkonnostnými parametrami predurčené na plnenie vašich potrieb. Pre tých, ktorí hľadajú zážitok z čistého výkonu V8, spája nová verzia LT1 pohodlie a vycibrenosť verzie LT so silou motora V8 typu small-block s objemom 6,2 l, ktorý ponúka výkon 455 koní.

Ťažko ho prekonať. Ešte ťažšie prehliadnuť.

Aerodynamické tvary a starostlivo premyslené detaily ako predné svetlomety inšpirované tradíciou sa spojili, vďaka čomu má Camaro nezameniteľný vzhľad stvorený na podávanie výkonu.

Vodiči, usaďte sa.

Každé Camaro – od verzie LS po ZL1 – má prepracovanú kabínu, ktorá bola dôsledne optimalizovaná pre výkonnú jazdu, s výrazným čalúnením, volantom s rovným spodkom a výnimočnou ergonómiou pre radenie. Hľadáte pri zdolávaní ciest ešte väčšie pohodlie? Na výber máte tieto možnosti:

- športové sedadlá RECARO®
- vyhrievaný volant
- elektricky ovládané sedadlá s pamäťou
- červené bezpečnostné pásy
- semišový volant a radiaca páka
- hliníkové pedále

Sila za precíznosťou

Od pohotovo reagujúceho motora 2,0 l Turbo po dravý preplňovaný motor 6,2 l LT4 V8 ponúka Camaro štyri možnosti hnacieho ústrojenstva, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám pomohli ovládnuť cestu bez ujmy na spotrebe.

2.0L Turbo

- výkon 275 k a krútiaci moment 400 Nm
- priame vstrekovanie a variabilné časovanie ventilov
- spotreba 7,6 l/100 km mimo mesta (odhad EPA)
- zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 5,4 s a 5,5 s
- štandard v prevedeniach Camaro LS a LT

6.2L LT1 V8

- výkon 455 k a krútiaci moment 617 Nm
- zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,3 s a 4,0 s
- dostupná 10-stupňová automatická prevodovka s ovládaním na volante
- priame vstrekovanie a variabilné časovanie ventilov
- štandard v prevedeniach Camaro LT1 a SS

Dvojrežimový výfuk

Aby mohlo vaše Camaro vydať svoj kultový rev, dostupný výfuk s duálnym režimom (k dispozícii pre prevedenie LT a vyššie) mení zvuk podľa jedného z troch (štyroch pre prevedenia SS a ZL1) voliteľných režimov.

Magnetic Ride Control™

Táto technológia dokáže zistiť povahu vozovky a zmeniť spôsob tlmenia už za 10 až 15 milisekúnd. Je štandardnou súčasťou prevedení ZL1 a SS s balíkom 1LE Performance, kde spolupracuje so systémom Performance Traction Management a eLSD a poskytuje stabilitu pri vysokých rýchlostiach, optimalizáciu reakcie pri vjazde do zákruty a rýchlosť výjazdu zo zákruty.

Rýchla jazda na okruhu a hotspoty

Camaro ponúka rad technológií zameraných na vodiča, ktoré zlepšujú zážitok z jazdy a môžu pomôcť skresať čas vašej jazdy o pár sekúnd, no to nie je všetko. Systém Chevrolet Infotainment 3 s kompatibilitou Apple CarPlay® a Android Auto™ ponúka integrovaný hotspot 4G LTE Wi-Fi®, navigačný systém Connected Navigation† a systém SiriusXM s 360L† navrhnutý tak, aby vás udržal v spojení so svetom, keď budete na cestách.

Spätné zrkadlo s kamerou

Spätné zrkadlo s obrazom zo zadnej kamery† – štandardne v 3LT, 2SS a ZL1 – využíva buď obraz z kamery, ktorý poskytuje široký, menej obmedzený pohľad s priblížením, nastavením vertikálneho sklonu a jasu, alebo tradičné vnútorné spätné zrkadlo, pomocou ktorého budete vidieť premávku za vaším Camarom.

V strehu a s jazdou pod kontrolou

Pre Camaro s vysoko odolnou oceľovou ochrannou klietkou, elektronickým ovládaním stability StabiliTrak® a dostupným technológiám aktívnej bezpečnosti, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa možným zrážkam je bezpečnosť na cestách prioritou.

Bezpečnostné alebo asistenčné prvky nenahrádzajú zodpovednosť vodiča za bezpečné riadenie vozidla. Vodič by mal stále venovať pozornosť premávke, okoliu a stavu vozovky. Na účinnosť funkcií môžu mať vplyv viditeľnosť, poveternostné podmienky a stav vozovky. Prečítajte si príručku vlastníka vozidla, kde nájdete dôležité obmedzenia funkcií a informácie.

Upozornenie na zmenu jazdného pruhu s detekciou mŕtveho uhla

- Táto funkcia môže ukazovať výstrahy v bočných zrkadlách, keď lokalizuje rýchlo sa približujúce vozidlá v susedných jazdných pruhoch a takisto pohybujúce sa vozidlá v mŕtvych uhloch bočných zrkadiel.

Upozornenie na premávku za vozidlom

- Pri cúvaní vás táto funkcia môže upozorniť na vozidlá prechádzajúce za vaším Camarom.
- Na obrazovke zo zadnej kamery sa zobrazujú výstražné trojuholníky so šípkami doľava/doprava

Upozornenie na kolíziu pred vami

- Táto funkcia sleduje, ako blízko je vaše vozidlo k vozidlu pred vami, a môže vás upozorniť na možnú haváriu.

Štandardná zadná kamera

- Pri pomalom cúvaní táto funkcia pomáha poskytnúť lepší výhľad na priestor bezprostredne za vaším Camarom.

Parkovací asistent

- Pri pomalom cúvaní vám táto funkcia môže poskytovať výstrahy o vzdialenosti, keď lokalizuje niektoré nehybné objekty v tesnej blízkosti za vozidlom.

ŠPECIÁLNE VLASTNOSTI
Priestor pre hlavu
98 cm.
Priestor na nohy vpredu
111,5 cm.