RAM ACTIVE TERRAIN DYNAMICS

...alebo ako hovoríme my inžinieri "naložené tlmiče"

ALGORITMUS BILSTEIN®

Systém tlmičov modelového roku 22 je najprepracovanejší vo svojej triede. Proprietárny riadiaci algoritmus je navrhnuté podľa extrémnych požiadaviek na výkon TRX. Monitoruje snímače vozidla a to nepretržite prispôsobuje sa rýchlosti, polohe plynu, brzdnému momentu, uhol natočenia volantu a ďalšie. To poskytuje optimálne ovládanie tela na ceste aj mimo nej.

PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIU BILSTEIN®

Technológia dvojitého ventilu
Technológia Dual-Valve umožňuje systému plynule nastavovať kompresné aj odrazové sily na každom tlmiči. V závislosti od terénu a vstupu vodiča systém prispôsobí signál odosielaný do každého z ôsmich ventilov na TRX s mimoriadnou presnosťou.
Vysokotlakové opletené hadice z nehrdzavejúcej ocele
Každá hadica je chránená opletenou vonkajšou vrstvou z nehrdzavejúcej ocele a utesnená pomocou procesu kov na kov, ktorý je bežný pre aplikácie v leteckom a motoristickom športe. To im umožňuje odolávať teplotám až 275 °F, prispôsobiť sa tlaku nad 5800 psi a chrániť pred oderom a koróziou.
Vzdialené nádrže
Každý tlmič je poháňaný stlačeným plynným dusíkom v nezávislej vzdialenej nádrži. Tým sa uvoľní priestor v tlmiči pre pohyb piestnej tyče, čo umožňuje extrémnu artikuláciu zavesenia.
ZoneControl® odrezanie odskoku
Keď sa tlmiče po tvrdom pristátí priblížia k plnej kompresii, zapojí sa sekundárny piest, aby sa zabránilo vypadnutiu. Táto patentovaná technológia hydraulického vankúša je vyladená špeciálne pre TRX.