CHARGER SRT® HELLCAT REDEYE

Môžeme hovoriť o jeho najlepšom výkone v triede alebo o tom, ako je to najrýchlejšie štvordverové svalové auto na svete. Ale keď sa preplňovaný 6,2-litrový motor HEMI® V8 rozbehne k životu, čo viac povedať?
BEZKONKURENČNÁ SILA
So svojím nezdolným preplňovaným 6,2-litrovým motorom HEMI® V8 s výkonom 807 koní je zrejmé, prečo bol Charger SRT® Redeye Jailbreak vyhlásený za najvýkonnejšie a najrýchlejšie sériovo vyrábané svalové auto na svete.
NOSTE HO S PÝCHOU
Odznak Hellcat vyzdobený na vonkajšej aj vnútornej strane auta robí nabíjačku Charger SRT® Hellcat Redeye tak ťažko ignorovateľnou a nemožnou zabudnúť.
ZASTAVTE SA ZA SVOJICH PODMIENOK
Športové zabijácke 20-palcové ľahké karbónové kolesá obalené v pneumatikách Pirelli®, Charger SRT® Hellcat Redeye drží cestu tak, ako jej patrí, zatiaľ čo brzdy Brembo značky SRT umožňujú zastaviť tak asertívne, ako ovláda.
ČO JE VO VNÚTRI
Za volantom je Charger SRT® Hellcat Redeye starostlivo navrhnutý s ohľadom na výkon a luxus.
ŤAŽKÉ DÝCHANIE
Kapota SRT® nie je len štýlová a ikonická – obsahuje aj duálne odsávače tepla, ktoré chladia motor a privádzajú čerstvý vzduch do kompresora.

CHARGER SRT® HELLCAT WIDEBODY

Zatiaľ čo jeho preplňovaný 6,2-litrový motor HEMI® V8 prináša rýchlosť a hrmenie, jeho extra široké blatníky ponúkajú hrozivý postoj, ktorý nechá prizerajúcich sa bez slova.
NADÚČAJTE TO DO ŠÍRKY
Ďalších 3,5 palca pridaných do blatníkov Charger SRT® Hellcat Widebody ponúka lepšiu stabilitu a priľnavosť – nehovoriac o dominantnom postoji.
PREBERTE KONTROLU
Nastúpte do Charger SRT® Hellcat Widebody a objavte technologicky vyspelý interiér, ktorého pretekárskymi kožou obšité sedadlá a volant ho robia pohodlným a zároveň nemilosrdným.
RESUZITÁCIA Z GUMY NA CESTU
Extra široké pneumatiky Pirelli® okolo 20 x 11-palcových kolies môžu vyzerať štýlovo a hrozivo, ale v spojení s mimoriadne výkonnými brzdami Brembo ponúkajú aj odbornú ovládateľnosť, stabilitu a brzdnú silu.

POSTAVENÉ DOMINOVAŤ

Súpiska vozidiel Dodge SRT® bola navrhnutá pre vynikajúcu rýchlosť, štýl a výkon.