LEGENDA POKRAČUJE

2022 RAM TRX

Pokračujte. Vylezte hore a uchopte volant. Prispôsobte tlkot vášho srdca príšere pod kapotou. Stlačte plyn a šťastne prehrajte boj medzi hrudníkom a operadlom sedadla. Potom to urobte znova a znova. Ram TRX je – zďaleka – najrýchlejší, najrýchlejší a najvýkonnejší pickup na svete.

ŠTÝL, KTORÝ HOVORÍ SÁM ZA SEBA

Ak chcete splynúť, hľadajte ďalej. S ôsmimi extra palcami celkovej šírky, masívnymi 35-palcovými pneumatikami a hrozivým postojom sa TRX nepodobá ničomu inému na ceste.

Široké blatníky

Vaše oči vás neklamú. Blatníky a vonkajšie kryty sú rozšírené o osem palcov, aby sa prispôsobili širšiemu rozchodu a siedmim strategicky umiestneným prvkom prúdenia vzduchu.

Epické osvetlenie

Zamilujete si, ako sú jantárové identifikačné lampy LED integrované do funkčnej lopatky kapoty – elegantný vlastný vzhľad priamo z výroby.

Hrozivá predná maska

Pozrite sa pozorne na odznak R-A-M na mriežke chladiča. Je to viac ako emblém. Je to funkcia prúdenia vzduchu, ktorá pomáha poskytnúť až 32,9 litra vzduchu do motora každú minútu.

Urobte si ho podľa seba

Prispôsobte TRX svojmu individuálnemu štýlu s dostupným príslušenstvom Mopar®, ako je nosič náhradných pneumatík na lôžko a RamBar inšpirovaný trofejným nákladným autom.

CVIČENIE V NADMERNOSTI

Podobne ako rakety, ktoré vzali ľudí na Mesiac, TRX je oveľa viac než len jeho motor. Je to moderný technický zázrak. Výkonný ťahač? Môže byť. Terénne monštrum? Bez problémov. Baja beštia? 100%. Po čomkoľvek túžite, TRX sa prispôsobí, aby ste mali všetko pod kontrolou.

BILSTEIN® TLMIČE, KOTRÉ MENIA HRU

Systém tlmičov Bilstein® Black Hawk® e2 nájdete iba na TRX. Je navrhnutý tak, aby dostal všetkých 702 koní na zem – či už sa plazíte po skalách, leziete cez duny alebo predbiehate na ceste.

SVETLÁ VÝŠKA
ARTIKULÁCIA PREDNEJ NÁPRAVY

30 cm

33 cm

ARTIKULÁCIA ZADNEJ NÁPRAVY

35,5 cm

Výkon ušitý na mieru

Prevezmite kontrolu nad TRX otočením voliča výberom z ôsmich rôznych výkonovo vyladených jazdných režimov a potom vzlietnite s najrýchlejšou možnou rýchlosťou zrýchlenia s Launch Control s Launch Assist.

35-paľcové pneumatiky

35-palcové pneumatiky Goodyear Wrangler Territory All Terrain s behúňom zameraným na trakciu a bočnými stenami s možnosťou aretácie beadlock zvládnu váš ďalší pohyb a sú navrhnuté špeciálne pre TRX.